| iulain13 a întrebat:

Buna eu cumpar o tableta second hand (Goclever a92), insa nu gasesc pe net. nici o tableta cu numele asta. El a sp. ca are procesor 1.6 Ghz, camera de 3, 9.7",16 Gb memoria interna. Si ma tem sa nu fie o facatura ceva... sa nu ma insele.

1 răspuns:
| byCV9 a răspuns:

Nu o gasesti pe net pentru ca nu se numeste GoClever a92, ci GoClever a93... Si nu este o facatura (nu te-a inselat), este o tableta buna la un pret rezinabil! Sper ca te-am ajutat! Funda!