| BlackRaven45 a întrebat:

Exista la vreo retea (Orange, Vodafone, Telekom) vreo podibilitate ca pe cartela prepaid sa am date mobile nelimitate?

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Daca ai telefon dual sim iti faci un abonament RCS Optim 2 de 2 eur si ai date nelimitate. Primii 5gb in 3g si primii 30 gb in 4g merg cu viteza full iar dupa depasirea limitei scade viteza dar traficul e nelimitat. folosesti sim-ul doar pentru date daca nu pentru altceva. viteza la rcs e mai mica decat la concurenta dar la 2 eur trafic nelimitat este imbatabila oferta. in fond, nu stiu pe nimeni sa faca download masiv sau care sa se uite la filme full hd de pe net pe telefon asa ca viteza foarte mare pe telefon nu e un must have.

| Peridava a răspuns:

Nelimitat, nu. Dar la optiune de 5 € (Orange) ai destul de multi MB ca sa iti si prisoseasca. Cand eu am activat-o era oferta ca totul se dubla.