| elenaflory a întrebat:

Fata mea are un telefon LG-E400 si a introdus ca parola de deblocare a telefonului un desen. Deblocandul a introdus de mai multe ori parola gresita si acum nu mai poate folosi telefonul ca ii cere un cont google. Cum il pot debloca daca nu stiu contul si parola?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Să îi dea reset.
Cum se dă reset? Uite aici ai toate informațiile și pașii pe care trebuie să îi urmezi dar datele vor fi șterse.

http://www.hard-reset.com/lg-optimus-l3-e400-hard-reset.html