| Cristina_Criss_1993_iAHA a întrebat:

Fetița mea si-a uitat modelul la telefon și acum trebuie incercat cu alt model la fiecare 16 min! Știu gmailul, help va rog

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Îi dai reset din butoane.
Dacă telefonul e sincronizat cu contul google nu pierde nici contacte nici poze.
Scoate cardul minisd dacă are, și cartela sim, înainte de reset.

| Cristina_Criss_1993_iAHA explică (pentru gelu1970):

Am incercat sa ii dau reset, dar nu merge ori ceva nu fac eu bine?
îmi cere din nou modelul când se pornește tel

| cfrtobias a răspuns (pentru Cristina_Criss_1993_iAHA):

Pai cand gresesti nu cere alt cod? si bagi acolo ceva cu numere si aia o uitat la resetare?

| PainTech a răspuns:

Salut!
Din https://www.google.com/android/find poate fi resetat selectând telefonul și opțiunea ștergere date.
Alternativ poate fi făcut un gard reset din butoane.

| Cristina_Criss_1993_iAHA explică (pentru PainTech):

Mulțumesc! Îmi puteți spune și cum! Este in Samsung a30!