| Ingrid16V a întrebat:

Buna happy Folosesc acum o cartela lyca mobile pentru a vorbi in Germania si nu stiu cum pot activa o optiune cu minute. Prima data am incarcat cu 4 euro - credit si mi-a dat automat 5000 minute, insa nu mi-a luat din credit (aveam pe telefon si cele 5000 minute, dar si creditul de 4 euro). Acum mi s-a terminat si nu mai puteam sa sun, mi-am incarcat din nou cu 4 euro, dar nu am mai primit nimic, iar cand sun imi ia din credit.

Intrebarea mea este: Cum pot sa imi activez o optiune cu minute? la ce numar trebuie sa apelez?

Multumesc! :*

1 răspuns:
| Andrei_Rogojan_1996 a răspuns:

Eu din cate stiu la lyca cand faci apeluri internationale folosesti doar credit