| EuDeeaEu a întrebat:

FUNDA! Am cumparat recent un smartphone [Samsung galaxy SII] din Germania. In prezent stau in Belgia, iar din septembrie voi fi in Romania. Bun... Ideea e ca am facut cont Samsung, m-am logat, insa MUSIC HUB nu functioneaza, imi apare eroarea urmatoare: "Registration failed. Currently not supported in your country." Ce este de facut? MULTUMESC anticipat.

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Schimba tara la setarile contului.

7 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Zice ca inregistrarea nu a reușit, in prezent, nu este acceptată în țara dumneavoastră

| HyenaV2 a răspuns:

E mai complicat...vazi ca musichub trebuie platit, like ITunes

| Stefanovicy a răspuns:

Inca mai trebuie sa astepti pana se introduce si in Romania.Succes

| raresm99 a răspuns:

Sa te muti in alta tara

| EuDeeaEu explică:

Mda. Am inteles ce inseamna. Eu am cerut solutie. Si nu gen "muta-te in alta tara." Stau in Belgia.

| EuDeeaEu explică (pentru Andrei1099):

Ce tara pun si cum fac asta? Funda daca raspunzi.

| Andrei1099 a răspuns (pentru EuDeeaEu):

Nu stiu exact cum pentru ca eu nu am s2 si nici music hub dar, trebuie sa fie pe acolo tara de origine ceva.