| A22 a întrebat:

Bună grup, as vrea o părere, poate vi s-a întâmplat.Am un Apple watch series 3 iar de câteva zile nu îl găsesc, am intrat pe telefon la găsire da îmi arată ca este offline și nu mi-l poate localiza, oare exista vreo soluție?! Multumesc

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Mai trebuie reactualizat din când în când, atât ceasul cât și aplicația din telefon.

| A22 explică (pentru Irinelp):

Pai știu și eu lucrul acesta dar problema este ca el este offline și nu mi-l arată nu îl poate localiza oare nu as putea sa îl pornesc din aplicație și apoi sa încerc sa îl localizez oare crezi ca as putea sa îl pornesc din aplicație sau ce idee ai tu?! Mulțumesc