| Mirela_Trandafir_1984 a întrebat:

Buna grup! Vreau să-mi vând iPadul dar am folosit același cont pe care il folosesc pe telefon! Cum pot elimina de pe iPad toate datele mele? Multumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| KALASHER a răspuns:

Te conectezi la Icloud pe internet si elimini dispozitivul de acolo. După care dai resetare (ștergere configuratii si continut) Atentie, e singurul mod corect de a elibera un device Apple. Asta sau poti sa dezactivezi find my iphone si sa il stergi dupa din setari

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate te ajuta asta: https://apple.co/34fBErS

| doctorandus a răspuns:

Faci un nou cont Apple, resetezi complet iPad-ul, pui noul cont pe el (s-ar putea sa fie nevoie să confirmi contul vechi, nu-ți face griji) și ai terminat.