| d3333333lia a întrebat:

Ieri am cumpărat o fisa d-aia cu cod de reîncărcate de la Telekom, am format *100# și am apăsat pe reîncărcate, am băgat codul,iar azi când am încercat sa sun nu am putut, și îmi zice "Numai apeluri de urgenta"
Ce as putea face sau ce am făcut greșit!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ai umblat la cartela recent? Incearca sa scoti si sa reintroduci din nou cartela.
Pe de alta parte nu stiu cum e la Telekom dar practic ar trebui sa fie peste tot, dupa ce ai bagat acel cod ti se incarca telefonul cu credit (Adica bani) sau minute/optiuni cu minute, internet etc daca tu ai bagat acea cartela reincarcabila (foaia aceea) si ea era cu credit si tu de ieri pana azi ai vorbit din credit, este normal sa numai ai credit pentru ca l-ai utilizat fara sa il transformi in minute.
Daca nu e cum am zis eu atunci nu imi dau seama ce poate fi.