| alexalx1234 a întrebat:

Ieri am prelungit contractul la Vodafone si mi-au spus ca imi vor trimite un telefon Huawei P9 Lite 2017. Cand poate ajunge?

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Pai lasand la o parte detaliile abonamentului pe care doar tu le stii ce optiune ai luat si ce ai platit, nu au specificat daca vine prin curier sau posta? Sau prin ce serviciu de curierat este trimis? In mod normal curierul ajunge in 1-2 zile lucratoare. Daca este prin posta (ceea ce nu cred) 4-5 zile.Eu oricum stiam ca atunci cand faci un abonament si poti lua un telefon anume la 0 lei, te duci si il ridici personal de la ei dupa ce semnezi contractul.

| alexalx1234 explică (pentru siriusblack98):

Nu au spus daca il trimit prin curier sau posta. Contractul l-am reinnoit telefonic

| siriusblack98 a răspuns (pentru alexalx1234):

Suna la ei si iti vor spune ce si cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca vine dupa 2 ani laughing