| secret96 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat Orange Reyo si nu imi dau seama cum sa scap de ecranele alea de start. Is prea multe si nu pot sa imi pun o poza de fundal ca lumea. Stie careva? Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a elimina acele ecrane de start si pentru a iti seta o imagine de fundal, te rog sa descarci din Play Store o aplicatie de tip "Launcher".

Cu prietenie,
Orange Helper

| secret96 explică (pentru OrangeHelper):

O sugestie de aplicatie?

4 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Sterge-le. Tine apasat pe display. E foarte simplu.

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Pur si simplu ti apasat pe display si iti apar ca o lista si de acolo dai delete la cate 1

| UnKnoWw a răspuns:

Salut, vreau si eu niste pareri despre reyo, poti sa-mi dai pe privat o adresa de mess, facebook te rog? big grin Mersii anticipat.