| Sara0011 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un Samsung Galaxy Y Pro si nu stiu exact cum sa activez/dezactivez netu. Ma poate ajuta cineva? big grin

3 răspunsuri:
| Vlad43 a răspuns:

Da. daca ai sistem de operare 2.3 gingerbread, tien apasat continuu tasta de blocare/deblocare, si iti apare o lista cu silentios, mod de date, mod avion si inchide telefon. selecteaza mod de date funda?

| Sara0011 explică (pentru Vlad43):

Nu am mod de date big grin, am doar silentios, mod avion si inchidere telefon.

| Vlad43 a răspuns:

Atunci, intra in setari, wireless si retea, du-te la retele mobile si da pe primawinking