| PureaBianca85 a întrebat:

ieri mi.am luat un Allview p8 emagic, are camera de5 pe fata si la poze si videoclipuri merge foarte bine, dar cand sun pe messanger se vede negru... Oare e ceva din setari?

Răspuns Câştigător
| Alessiad a răspuns:

Intra la setari->aplicatii->messenger->permisiuni si asigura-te ca aplicatia are acces la camera foto.

| Petrean_Alexandru_Bombardieru_1989 a răspuns (pentru Alessiad):

Tot nu de vede bine camera pe fata la apel video

4 răspunsuri:
| Alessiad a răspuns:

Tot aceiasi problema o am si eu daca ai rezolvat te rog frumos sa imi spui si mie

| Alessiad a răspuns:

Buna ai rezolvat cu ceva te rog ajuta-ma si le mine daca stiam ca este asa nu il mai