| Ioanaa10 a întrebat:

Imi doresc sa achizitionez un telefon cu o camera performanta si oscilez intre Samsung Galaxy S9 Plus si Huawei P20 Pro. Nu ma pot hotari, ceea ce ma da inapoi in ceea ce priveste Samsung-ul, este ecranul curbat care, din cate am auzit la alte persoane, se sparge imediat. Atat de sensibil e ecranul la Samsung? Huawei nu am avut niciodata si nu stiu cum e... Ma puteti ajuta cu un sfat, privind alegerea unuia dintre aceste 2 telefoane?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Eu recomand Xiaomi Mi 8 Exlporer, este frumos, da un aspect elegant, precum S9-ele,vine si cu un Custom ROM mai bun (MIUI 10) sau poti sa-ti iei si Pocophone care la 1.600 lie ESTE PEST S9 si S9+ laughing) si peste P20.Atat doar ca nu are cine stie ce design.