| denisa676 a întrebat:

Buna imi doresc sa imi cumpar un Samsung A5 2017, imi puteti spune si mie parerile voastre despre acest teledon, si daca isi merita bani. Sau imi puteti face alte recomandari.Multumesc mult

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, face toti banii

| gelu1970 a răspuns:

Eu cred ca faci o prostie.
Uite, un telefon cu prestații mult mai bune ca ceea ce vrei sa iei tu...și mult mai ieftin. In plus are Android One, fara capa de personalizare, si dublu de memorie de stocare.
Eu aș gândi puțin inainte de a cheltui pe "reclamă".
Baftă.
https://m.emag.ro/......D8HQ1NBBM/

| Alexandru250201 a răspuns:

Un coleg are acest telefon si chiar e frumos si merge extraordinar