| anonim_4396 a întrebat:

Bună, îmi doresc să îmi cumpăr un telefon ieftin dar bun, care telefon ieftin este mai bun?

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ce buget ai?
Pentru unii ieftin inseamna sub 800 RON,
Pentru alții - sub 1600 RON,
Sau pentru mine, sub 500 euro.

| FredericChopin a răspuns:

Salut Nokia G20, G10 (foarte ieftin~650 lei) dar și f bun bateria tine chiar 3 zile) Nokia G50 un pic mai scump astea ar fi restul îs...

| FredericChopin a răspuns:

Salut Nokia G20, 850 varianta cu 64 GB G10 G11 (are fast charching de 15W ) foarte ieftin~650 lei dar și f bun bateria tine chiar 3 zile) Nokia G50 un pic mai scump la ~750 lei mai e și G21 la toate modelele astea bateria tine 3 -5 zile sper că te-am ajutat Funda pls

| zapadaiarnazapada a răspuns:

Dau fundă pentru răspunsurile ajutătoare.