| EmiiQwz a întrebat:

Imi puteti explica si mie cum este optiunea de la Orange young cu mesaje nelimitate? Nu trebuie sa reincarci cu minim 5 euro pentru a primi aceasta oferta?

1 răspuns:
| denisemcs a răspuns:

Ba da, folosesc aceeasi optiune.
Iti incarci online sau de la un Orange cu 5 euro, suni la *100#, accesezi Orange young, optiuni young si chiar prima optiune e cea cu mesaje nelimitate cu 5 euro. Mesaje nelimitate, 150 mb, 1000 de minute daca nu ma insel.
Daca ai mai folosit aceasta optiune luna trecuta trebuie sa intri tot aici ca sa anulezi reactivarea automata, apoi reintri sa-ti activezi optiunea dorita.
Am patit si eu asta odata si eu stiam ca s-a activat automat si in doua ore mi-am stricat toti centii...
Daca e ceva neclar te astept pe privat. happy