| CristinaCMH a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon pana in 650 de lei, dar care sa fie cat de cat ok? Ma intereseaza cel mai mult sa nu se blocheze.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

De unde pana unde astfel de povesti cu blocatul? Chiar si alea la 250 RON nu au voie sa se blocheze! Ca se misca ca vai de ele in multe cazuri, asta e partea a doua... Si ca sa iti raspund la intrebare, il ai pe Redmi 7, care la 600 RON e absolut uluitor. I-am luat nevestei, stiu ce vorbesc. Se misca la fel de bine ca Mi A1-ul meu. Bine, e cu MIUI ala al ei, dar oricum. E surprinzator. Acum e 599, si la 699 ai Redmi Note 7 cu specificatii usor superioare. Uite aici o comparatie - https://www.pcgarage.ro/compara/1821304,1837212 (de BF posibil sa il prinzi si pe Note 7 la ~650 macar).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

A, my bad. am zis usor superioare? Trebuia sa zic NET SUPERIOARE! happy

| CristinaCMH explică (pentru GabiDumitrescu):

Despre Redmi 8 ai idee? Ma tenteaza.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru CristinaCMH):

Redmi 8 e inferior per total. Nu cu mult, dar e inferior. Nu prea are rost sa iti bati capul. E abia lansat si nu stii ce probleme ar putea aparea. 7 e de ceva vreme pe piata si toate bune. https://gadgets.ndtv.com/......on-2114015

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi redmi note 7 cea mai buna varianta

| mitzok a răspuns:

Samsung a10

| petruhid33471 a răspuns:

Serus, fii atent în seara asta că-i black friday. Uite ăsta o să fie 200 de lei, și e telefon de 700 de lei. http://bit.ly/ReduceriTelefoaneBlackFriday

| anonim_4396 a răspuns (pentru petruhid33471):

Deci daca merg maine la eMAG il gasesc la 200 de lei? Nu cred

| petruhid33471 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu, online pe eMag în seara asta. Bagă-l la favorite și faci comandă. Dar trebuie să stai cu ochii pe el că se vând repede.

| anonim_4396 a răspuns (pentru petruhid33471):

Aa, ok mersi man.

| Teo141423 a răspuns:

Samsung A20e, Samsung j5, Samsung A10 etc...