| mirunik23 a întrebat:

Buna,imi puteti spune care este diferenta dintre Samsung galaxy s4 1900 si Samsung galaxy s4 1905? Dar intre Samsung galaxy s4 1900(1905) si Samsung galaxy s4 mini? Ofer fundita

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista aceeasi diferenta care deosebeste dragostea de sex, in functie de pretentiile pe care le ai.

| mirunik23 explică (pentru neutrino):

Hei, nu e la fel. ma refeream care este mai bun.

| HolyPotato a răspuns:

Nu știu care e diferența dintre Samsung Galaxy S4 1905 și 1900, dar oricum probabil diferența este nesemnificativă. (Dacă e să ne luăm după telefonul Nokia Asha 300 ș 302, aici diferența e numai funcția dual sim, probabil e la fel și în cazul acestora)
Între Samsung Galaxy S4 și Samsung Galaxy S4 Mini diferențele sunt:
-dimensiunea: http://ptch-cdn.serverhost.ro/......4-Mini.jpg
-prețul : S4 mini e puțintel mai ieftin (în funcție de magazin, aproximativ 600 lei)
-specificații: http://www.yourphone.ro/......_Mist-1779
Personal aș alege Samsung Galaxy S4 Mini, având un preț mai bun și fiind mai compact. Diferențele de specificații sunt mici.