| roxiimaria97 a întrebat:

.imi puteti spune care este mai bun iphone 4s negru sau alb?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are culoare cu performantele?

| abdrei2012 a răspuns:

Negru

| b3Blue a răspuns:

Nu e diferenta de culor la performante. Mie unu imi place pe alb happy Fundaa? puppy dog eyes

| Piratul10 a răspuns:

Amandoua sunt la fel, pentru ca culoare nu are nimic de aface cu performanța!
Daca spuneai dintre iPhone4s si alt telefon sau iPhone3, 4, 5...se mai intelegea!
Trebuie sa il iei cum iti place! Daca iti place negru iei negru daca alb iei alb!
Si repet, culoarea nu are nimic de aface cu performanța.

| roxiimaria97 explică (pentru suntserios):

Ma refer daca se zgarie si asa mai departe nu performantaaahappy

| roxiimaria97 explică (pentru Piratul10):

Stiu.dar eu ma refer daca e sa se zgarie, la lovituri...