| lucian199811 a întrebat:

Imi puteti spune careva daca exista vreo optiune (Orange,telekon,Vodafone, digi, etc) care sa cuprinda nelimitat minute nationale? La liber nu la abonament! Fundaa! Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Eu am nelimitat si sunt in Telekom. Optiunea de baza e cu 200 de minute (https://www.telekom.ro/product/extra-voce-m/preplan127/) dar eu am primit mesaj cum ca am nelimitat pe viata in orice retea, plus ca primesc in fiecare weekend inca 1 gb de net.

1 răspuns:
| lucian199811 explică:

Pai si nu ai putea sa imi faci rost si mie de o cartela de asta? Ca ti.o platesc! Sau pe a ta nu mi.o poti da? Ca.ti dau alta la schimb cu optiune de 6€ activaata ieri