| Roxx_Roxy_1999 a întrebat:

Imi puteti spune ce ati alege dintre Samsung galaxy A5 si Samsung galaxy C5? Si motivul pentru care l-ati alege, diferente intre ele etc...va rog, multumesc! ❤

Răspuns Câştigător
| Robert186 a răspuns:

Pai C5e mai bun din multe puncte de vedere
E mai mare
Are procesor mai bun
Culori mai definite
E mai nou ca A5
Are Android mai bun
Camera n-ai buna
4gb ram
slot de card micro sd până la120
Si
Dising mai frumos
Sper ca te-am ajutat...

2 răspunsuri:
| Guti14Haz a răspuns:

Eu as alege Samsung C5. Android mai bun (6.0.1, fata de 5.1.1 al A5-ului), camera mai buna (16 MP prima, 8 MP secundara), GB mai multi (32/64 GB si 4 RAM, A5-ul are 16 GB si 2 RAM).
Singurul avantaj important pe care-l are A5-ul este faptul ca ii tine mai mult bateria.

| Leonard_Luca_2002 a răspuns:

Nu stiu nu stiu de asta