| Myyca a întrebat:

Buna!

Imi puteti spune ce tip te telefoane sunt mai bune? HTC sau Samsung?
Eu vreau un Samsung Galaxy Note dar mi se pare cam mare.
Imi puteti da niste poze sau pareri despre telefoanele HTC?

Răspuns Câştigător
| cyalexander a răspuns:

Alege Samsung daca vrei putin mai multa perfomanta si HTC daca vrei aspect.De asmenea la HTC nu poti sa schimbi bateria.

10 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Htc windows phone 8x este un super telefon si iti incape si in buzunar, mai ales ca are si baterie mare si este superperformant! Samsung-urile nu se compara cu Htc! Sunt pe Locul 2! Iati Htc mai ales cca 8x are gorilla glass 2 care este un super ecran si are filmare full hd la camera din spate si la cea din fata! Un telefon super mai ales ca e Htc, Htc fiind mai bune ca Samsung! Ia cel mai sigur Htc! P.S. Si eu am Htc si e super bun!

| MaxKiller911 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung deoarece sunt mult mai performante si mai ieftine decat HTC si plus ca Samsung galaxy note are carcasa mai rezistenta big grin

| Razvanp69 a răspuns:

Mergi pe Samsung sunt mult mai calitative decat HTC da nu sa iti iei cum supun astia Samsung"mini" ca nu au rezolutie buna ecranele alea. Oricum ai gandit bine cand ai zis ca vrei sa iti iei Note ca ala e super telefon din toate punctele de vedere. Plus ca ai full hd pe el. Eu zic sa mergi pe ceea ce ai aleswinking

| andrei733 a răspuns:

Iti recomand Samsung.Da nici mie nu imi plac cele mari.Eu am Samsung galaxy mini 2 Si sunt foarte multumit de el.Sau daca vrei ia-ti Samsung s3 miniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Myyca explică:

Sau un HTC 8X cu windows phone?

| Razvan_Andi_1996 a răspuns:

Samsung sunt cei mai buni de pe piata

| Alfadeck24 a răspuns:

La noile telefoane HTC bateria nu se uzeaza asa usor si sunt mai bune din cate stiu....samsung galaxy e performant da cu timpu apar probleme HTC are o viata lungawinking