| noone33 a întrebat:

Buna,imi puteti spune daca ecranul este zgariat...am pe el o folie de silicon si nu stiu daca ecranul sau folia sunt zgariate.
https://ibb.co/cvTWB6P

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Din imagine, ar parea ca doar folia este zgariata, dar daca telefonul a suferit niste caderi mai puternice, ori folia de silicon nu este calitativa sunt sanse ca dispozitivul tau mobil sa se aleaga cu niste mici zgarieturi...

| noone33 explică (pentru mustafateke7):

Este folia, nu am scapat telefonul. oricum folia a cazut. ma voi duce inapoi unde a fost pusa sa vad daca garantia se amplica.

4 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Scoate folia sa vezi daca ecranul e zgariat!

| wj a răspuns:

Probabil ca daca te uit la el inclinat din diferite unghiuri, iti poti da seama destul de usor.

| CatalinaNicoleta134 a răspuns:

Eu cred că folia este zgâriată.