| Andreiutac a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot dezactiva la un Samsung S2 sa nu mai vibreze la fiecare atingere, Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Daryus_Ade_1999 a răspuns:

AM si eu un S2 dai la setari si scrie acolosecuritate sau depinde cum ai setarile si dai la intensitatea vibratiei sau stai mai e o schema dai sus la bara aia unde activezi wifi de pe ecran si dai la mod de economisire energie nu va mai vibra si cand nu vei mai avea baterie multa se vor opri aplicati nu mai vibreaza etc. funda?

| Thunter98 a răspuns:

Trebuie sa intri la setari si sa editezi profilul audio pe care il ai si dezactivezi vibratiile sau intri la tastatura si ti apasat #. Sper ca te-am ajutat.