| Luca_Valentina_1985 a întrebat:

Îmi puteți spune va rog cu ce aplicație as putea sa convertez muzica de pe Youtube? Am telefon Huawei p8lite...Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Carjoi_Cata_1989 a răspuns:

Buna Luca, trebuie sa intri pe aplicatia de Youtube, sa copiezi link-ul videoclipului care il gasesti in meniul share, si sa deschizi dupa aceea aplicatia google unde urmeaza sa scrii "convert mp3 Youtube", intri pe oricare din site-urile respective, si pus si simplu pui link-ul care l-ai copiat din meniul share in acel loc unde iti cere site-ul dupa care apesi sau urmezi pasi de pe respectivul site pentru a finaliza convertirea.

| Andrei_Alex_1997_fjhn a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/
Cu placere :D
Sarbatori fericite!

| Adry05 a răspuns:

Eu am MP3 Music download (e albastra cu o nota muzicala alba in interior) si chiar e foarte buna. Sau cauta pur si simplu music download pe google play si vei gasi ceva.

| KanezuY a răspuns:

Poti descarca SnapTube.

| Rommeo a răspuns:

Cum s-a spus si mai sus, foarte simplu si eficient.
https://romicaprihor.blogspot.ro/......de-pe.html