| KawaiiiPanda a întrebat:

Imi spuneti va rog niste jocuri pe telefon. Nu stiu cum sa explic...Sa pot sa ii aleg ochii, parul, sa imbrac...Nu de alea cu Barbie rolling on the floor sau asa. Un fel de My talking Tom/Angel
P.S.Nu Pou sau de astea
Funda +Vot

9 răspunsuri:
| onlycupcakes a răspuns:

Buna!
Poti incerca urmatoarele 3:
Pou
Joy
Loy

sper ca te-am ajutat happy

| KawaiiiPanda explică:

-_-

| Petru_Coste_1995 a răspuns:

Moy 3

| onlycupcakes a răspuns:

Pai daca nu la astea te refereai, atunci ce alte jocuri vrei? La fel ca si Talking Tom/Angela, Pou si celelalte doua sunt jocuri cu animale.Alte jocuri nu stiu sa mai fie

| KawaiiiPanda explică (pentru onlycupcakes):

Nu cu animle..Am zis GEN. E vina mea..nu am stiut sa ma exprim.Gen: Avataria sau alea de pe FB

| onlycupcakes a răspuns:

Nu cunosc jocuri de genul in Magazin Play, imi pare rau.(acum observ acel p.s; parca inainte nu era acolo)

| KawaiiiPanda explică (pentru onlycupcakes):

Nu era laughing)

| pinkberry320 a răspuns:

In love again

| CatalinXD1234 a răspuns:

The sims free play