| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi spuneti va rog niste siteuri de unde pot descarca jocuri pe telefonul meu Samsung?

Răspuns Câştigător
| Lykan a răspuns:

Daca ai internet(adica pe cartela sau la abonament) trebuie sa intri si acolo cu timpul te prinzi cum trebuie facut unde sa la gasesti in orice caz scuze dar doar de acolo poti sa descarci jocuri scuze sad

5 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Trebuie sa ai internet sau site pe telefon si doar de acolo se descarca jocurile altcumva nu se poate dar se poate sati trimita un prieten jocuri happy

| Anonima264 a răspuns (pentru Lykan):

Internet am pe telefon, dar il am nou telefonul si nu prea stiu inca foarte bine cum se umbla pe el.

| Anonima264 a răspuns (pentru Lykan):

Nu e nici o problema ca am internet.
Mersi mult!

| Lykan a răspuns (pentru Anonima264):

Daca ai internet(adica pe cartela sau la abonament) trebuie sa intri si acolo cu timpul te prinzi cum trebuie facut unde sa la gasesti in orice caz scuze dar doar de acolo poti sa descarci jocuri scuze sad

| Pioneza16 a răspuns:

Daca descarci jocurile si ulterior le transferi in telefon stiu " www.mobile9.com " dar site pe care poti intra cu telefonul nu...
Si pe siteul asta poti gasi jocuri, aplicatii, teme, pentru majoritatea telefoanelor. Mult noroc.

| Anonima264 a răspuns (pentru Pioneza16):

Mersi de raspuns.