| Evelinandreeea a întrebat:

În seara asta am trimis un mesaj prietenului meu, am scris ceva anume, dar el a primit jumătate din mesajul meu și jumătate din altul pe care nu l-am scris eu. E ca și cum cineva ar fi scris îl locul meu și s-ar fi trimis altceva. Eu sunt la abonament. Ce credeți că poate fi?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ai copiat ceva in memorie si ai facut paste. Asemenea erori sunt foarte putin probabile (de fapt improbabile) datorita tehnicilor de securitate.

Ceea ce explici tu ar putea inchide operatorul de telefonie mobila deoarece datele si comunicatiiile nu sunt in siguranta.

Personal cred ca eroarea e de la tine.

| Donsavas a răspuns:

Intereseaza-te la sediul retelei de unde esti inregistrata. se poate sa fie o simpla eroare, greseala de scriere.
Daca se repeta, anunta-i pe cei de la retea.