| anonim_4396 a întrebat:

Incerc de cateva zile sa imi activez optiunea Orange Young de 5 euro si,dupa ce pun CNP-ul,spune 'Indisponibil'.Am incercat sa activez optiunea si de pe site-ul Orange, insa nu imi trimit mesajul de confirmare.Ce ar trebui sa fac sa imi activez optiunea?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ne poti spune numarul tau de telefon intr-un mesaj privat? Verificam noi situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Du-te la magazinele Orange, doar ei te pot ajuta in privinta cu activarea optiunii! happy