| Domenco_Andrei_1994 a întrebat:

Bună, întrebarea e una foarte complicată și retorică deja pentru mine! De cîteva zile când postez vide/stories pe Instagram acesta se postează cu lagguri.
Am irosit toate încercările de a remedia problema, am pus telefonul la setarile din fabrică, am actualizat telefonul, instagramul, am sters cokies, am sters arhivele salvate din Instagram si problema a ramas, ca la urma să depistez ca atunci când schimb contul a unui prieten sau alt cont al meu la fel pe telefonul dat atunci se postează ok fară nici un lag. Și aici mi-a apărut întrebarea retorică, în setările contului meu n-am umblat și parcă arată bine, când fac de pe alt telefon de pe contul meu la fel se postează ok. Strașnic ce chestie reiese. De pe tel meu pe alt cont se postează ok, de pe contul meu cu laguri, de pe contul meu de pe alt tel la fel ok, ce poate fi?!

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

"la urma să depistez ca atunci când schimb contul a unui prieten sau alt cont al meu la fel pe telefonul dat atunci se postează ok fară nici un lag. Și aici mi-a apăut întrebarea retorică, în setările contului meu n-am umblat și parcă arată bine, cân fac de pe alt telefon de pe contul meu la fel se postează ok. strașnic ce chestie reiese. de pe tel meu pe alt cont se postează ok, de pe contul meu cu laguri, de pe contul meu de pe alt tel la fel ok, ce poate fi?!"

Sa mor de-am inteles ceva.
Invata omule sa scrii, invata sa folosesti semnele de punctuatie, chiar nu se intelege nimic.

| Mihaimihai1234 a răspuns:

Sal fratior, e problema ca la telefonul tau e mai vechi si nu suporta apicatia INSTAGRAM,,, chiar daca o ai instalata si iti merge, nu iti suporta telefonul,,,,, dar iti mai dau un sfat,,,, mai sterge cateva aplicati din telefon si vezi cum e,,,, dar cel mai sigur ia-ti un telefon mai perfomant sa vezi ca iti va merge,,,, sper ca te-am ajutat boss big grin

| Domenco_Andrei_1994 explică (pentru Mihaimihai1234):

Bosule happy 1. am explicat ca am pus tel la setari din fabrica ceea ce reiese ca s-a sters aproximativ totul din el si problema raminea existenta, 2. am mai explicat ca tot de pe acest telefon daca accesez alt profil de Instagram problema nu-i, ea persista doar cand fac de pe accauntul meu happy