| Stan24 a întrebat:

Bună,la informații despre telefon unde se afișează starea telefonului,versiunea software, versiunea Android etc. este și "Numărul meu de telefon" care scrie NECUNOSCUT.

Cum pot face ca sa apara acolo numărul de telefon?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca telefonul nu preia numarul de pe cartela SIM, atunci nu-ti ramane dacat sa editezi aceea casuta si sa scrii in ea numarul tau.

| Stan24 explică (pentru Bula):

Și cum anume pot edita aceea căsuță?

| Bula a răspuns (pentru Stan24):

Ca si oricare alta din lista de contacte.

Daca "numarul meu" nu este in lista de contacte, atunci depinde si de modelul telefonului si versiunea de Android.