| anonim197 a întrebat:

Buna la toti
As avea si eu o intrebare urgenta de facut
Daca eu am o cartela care este blocata,politia poate sa o deblocheze si sa vada convorbiriile?
Daca da, poate vedea doar numarul sau poate asculta si convorbiriile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politia din ziua de azi doar taie amenzi si masoara cu metru.Atat. O cartela blocata si necesara pentru dovezi in instanta o poate debloca la hotararea judecatorului. daca nu trebuie in instanta poti sa i-o dai lui Garcea ca nimic nu face.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A, si convorbirile de la acel numar sunt stocate nu stiu unde, nu e nevoie de deblocarea cartelei.

| doctorandus a răspuns:

Providerul tine de obicei loguri pe o anumita perioada, iar Politia le poate cere.