| burhanbei a întrebat:

Buna la toti, exista vre/o aplicatie compatibila cu un Nokia C3 care sa blocheze anumite numere de telefon care te apeleaza aiurea?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este aplicație de tipul „Block caller" pentru acest model de telefon.

Toate cele bune.

| archas a răspuns:

Aproape orice telefon are o optiune de respingere automata, ori a unui numar ori a numerelor necunoscute (nu apare numar)!

| burhanbei explică (pentru archas):

Amice, care ar fi aceea?

| archas a răspuns (pentru burhanbei):

Ar trebui sa fie la setari (incearca sa o cauti prima data pe la agenda, jurnal tel sau ceva asemanator )ceva de genu trebuie sa scrie "adaugare in lista de respingere"