| Deby2 a întrebat:

La un abonament la Orange de 8 euro (cangur) cate puncte thank you primesc la platirea facturii?

Răspuns Câştigător
| queenofsaigon a răspuns:

15% din valoare facturii.

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.orange.ro/thank-you/punctele-thank-you.html

cum pot afla câte puncte Thank You am

prin apel gratuit *100#, opţiunea Orange Thank You

10% puncte Thank You din valoarea facturii (fără TVA), pentru abonamentele mai mici de 8 euro

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Punctele Orange Thank You se acorda in functie de abonamentul pe care il detii, dar si in functie de valoarea facturilor. Pentru a afla cate puncte primesti pentru abonamentul tau, te rugam sa apelezi 411 Serviciul Clienti.
O zi buna,
Orange Helpers