| CristinaCtC a întrebat:

Luna aceasta imi expira abonamentul la Telekom (abonament de 5 euro pe luna ) si imi pot achizitiona un telefon pe baza acestui abonament completand o diferenta. M-ar interesa un Galaxy S2 sau Grand Duos dar nu stiu la ce pret ar fi. Vreau sa stiu care sunt ofertele si ce reduceri se fac pentru acest abonament.Stie cineva?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aceste modele NU se află în oferta Telekom - vezi linkul oficial :
https://www.telekom.ro/......cat620045/

Toate cele bune.

| Alex_Alex_1989_EVCn a răspuns:

Eu am un galaxy s2 si m-a costat in jur de 1000 lei cam asa este pretul complet