| CrissCarlan22 a întrebat:

m-am decis sa-mi iau un Samsung Galaxy J7 2016! Intrebarea mea este pentru cei care au acest telefon! As vrea sa-mi spuneti daca se comporta bine, daca are lag, daca are multa memorie si daca scoate fotografii bune.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Daca iei telefonul si o sa bagi multe jocuri pe el sugerez unul cu 32 gb memorie. pe 16 gb memorie merg vreo 3 jocuri.
daca nu al iei pentru jocuri doar aplicatii este excelent.

| CrissCarlan22 explică (pentru iwefgOficiall):

Da vreau sa il folosesc pentru aplicatii nu pentru jocuri. Multumesc de raspuns.

1 răspuns: