| Bucur_Alex_1987 a întrebat:

M-am gandit sa imi achizitionez un iphone 5s blocat icloud si m-am gandit sa ii pun o placa de baza neverlock
intrebarile mele sunt
1. daca iau un 5s blocat icloud si ii schimb placa de baza cu una care nu are icloud blocat va functiona?
2.http://www.publi24.ro/......0675f.html M-am gandit sa cumpar una de aici are o problema daca e neverlock dar adusa din Germania? orice sfat e bine venit multumesc

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

O sa mearga dar eu sunt de parere ca te complici. Cat dai pe telefon blocat in icloud si pe placa de baza te duce exact cat unul neverlocked.