| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

Ma ajutati cu un link cu IPhone 3G/3Gs cu cel mult 350lei din Vaslui? Sa nu fie de pe okazii!

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pot sa iti gasesc dar totusi...pot sa iti gasesc mai multe de pe okazii..Si curiozitatea ma omoara! De ce nu de pe okazii?

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Bine...Accept si de pe okazii! De ce nu de pe okazii? Am auzit de la prieteni ca anunturile de pe okazii majoritatea sunt tepe!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Ilvmuzik_Andreyz_1988):

Aha...si de ce de pe mercador sau tocmai.ro ar fi mai tepe? Nu ai cum sa verifici pe ce site sunt mai multe tepe.
Dar..aia care iau teapa sunt fraieri ca nu inspecteaza produsul pana-n sange, si descopera fix cand i-a zis aluia La Revedere...

| GabyG a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/iphone-3gs-neverlocked-11245731.html
Este 370, dar eu zic ca merita.
Asta este singurul in stare buna care l-am gasit in Vaslui.
Totusi mai gasesti si pe okazii.ro, mercador.ro. Mai cauta pe acolo :P

| Alex2312 a răspuns:

Am auvut eu un IPjone 3g 8 gb impecabil, si am fost prost ca l-am dat la schimb cu alt telefon si am luat teapa!sad

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică:

Bine. accept si de pe okazii si mercador big grin...dar sa nu fie teapa... Altceva?