| RoxxRoxanne a întrebat:

Ma gandeam sa incerc sa imi iau un telefon Samsung Galaxy Chat B5330, ce parere aveti de el? E bun de ceva? Si inca ceva: pe toate site-urile nu am gasit casti pentru el incluse in acelasi colet cu telefonul..chestia asta are casti? laughing Ce fel se potrivesc? Multumesc anticipat! Dau funda daca ma ajutati happy

Răspuns Câştigător
| pkpdionut a răspuns:

E destul de bun (are android, senzori etc), iar castile nu sunt o problema, se potrivesc d-alea obisnuite ca la majoritatea telefoanelor (3, 5) Funda?

2 răspunsuri:
| SoreeeStackhouse a răspuns:

Ia da-mi mie funda aia si te pup in semn de recunostinta la scoala laughing intreaba mah fata furnizorul nu intreba aicihee hee

| RoxxRoxanne explică (pentru SoreeeStackhouse):

Nu iti dau nici o funda.i-am intrebat pe aia si au zis ca nu e treaba lor ce e de capul telefonului oh go on ei doar il vand...mi-am consumat 150 de minute nationale pentru a sta si asculta parerile alora laughing