| Tudor4645 a întrebat:

Buna,ma poate ajuta cineva cu o aplicație? Deci cand o pornesc apare intr-o-ul ei si un sunet dupa aia crash, am incercat sa o iau de pe alte site-uri dar zice aplicația nu a putut fi instalata, pachetul nu poate fi gasit, am mai incercat si sa ii dau force stop, restart la telefon, reinstalare la aplicație, i-am dat și permisunile de care avea nevoie, i-am șters datele cache, am sters tot ce era inutil din telefonul meu pentru spațiu.Imi puteți spune de la ce ar putea fi? Am incercat pe un Digi c2, Huawei matepad t si Samsung Galaxy a10 si tot nu merge

4 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!

Varianta 1: Aplicatia are fisiere corupte sau incomplete, astfel MSA-ul da "crash" (vina aplicatiei).

Varianta 2: Aplicatia nu este instalata bine. Nu sunt toate fisierele, etc. Teoretic daca o instalezi de pe un site verificat, cum ar fi Play Store sau App Store, nu ar trebui sa se instaleze gresit.

Poate imi spui numele aplicatiei ca sa vad care este path-ul erorii.

Succes!

| Tudor4645 explică (pentru BlackPixel):

Eu n-am luat aplicația de pe play store iar aplicația se numește mg hatsune miku si un link cu site-ul de unde am luat-o https://downloadapk.net/Music-Girl-Hatsune-Miku.html

| Tudor4645 explică (pentru Tudor4645):

N-am luat aplicația de pe google play că nu mai este disponibila si uite un link nou https://www.google.com/amp/s/apkgk.com/amp/com.marza.MusicGirl_Miku_en pentru ca celalt avea figuri si cred ca trebuia sa menționez ca aplicația la fiecare dispozitiv îmi spunea că aplicația e făcuta pentru androiduri cu versiune mai veche si că s-ar putea să nu funcționeze corect iar eu am android 10

| BlackPixel a răspuns (pentru Tudor4645):

"IMPORTANT NOTICE: Dear Players, Thank you for supporting Music Girl Hatsune Miku (MGM). We regret to inform you that the application will be closed, download and In-App Purchase will be unavailable after JUNE 30, 2016. If you have downloaded MGM in your..."