| DeyutZZZa22 a întrebat:

Buna,ma poate ajuta cineva si pe mine va rog....am si eu un Samsung galaxy mini 2 si as vrea sa stiu si eu ce sunt cerculetele alea rotunde de langa difuzor.arata ca si o camera da nu e camera, stie cineva? va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca te referi la acelea din fata sunt niste senzori unul de autorotate si altul de stinge ecranul in timp ce ai telefonul la ureche.

| DeyutZZZa22 explică (pentru Intruder19):

Da la alea ma refeream...deci sa inteleg ca atunci nu pot sa imi activez le de notificare nu?

1 răspuns: