| Inimadefata a întrebat:

Buna,ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Mi-am activat optiunea din Orange Young cu sms.uri nelimitat, am avut timp de o luna sms. urile, dar dupa am intrat in perioada de gratie.Mi-am incarcat telefonul, dar sms. urile nelimitate nu s-au mai activat.Am incercat sa imi pun alta optiune, tot in Orange Young, tot cu sms.uri nelimitat, dar imi zice ca sunt inscrisa deja.Ce pot sa fac?
Dau Fundita

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat, pentru a verifica situatia.
O zi buna,
Orange Helpers