| TCosmin a întrebat:

Mai are cineva Sony Ericsson w995, eu am unul si nu pot face tethering internet din telefon pe ipad mini 3, ios 10, puteam când eram pe ios 9. Ceva e de făcut pentru ca arata ca si cum nu am acces la internet, dar conectat la bluetooth.
Va aștept Multumesc

1 răspuns:
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

De ceva timp si t probleme între softuri iar sonyul mă gândesc că îl ai pe Android și daca e sub 5.0 versiunea de Android nu va coopera niciodată cu ios 10+ Funda? Pls