| Rebeccazz a întrebat:

Mama mea pleaca in Italia! DEci cat costa un Iphone 4S in Italia-Sicilia
Si un Iphone 4 Cat costa tot in Italia-sicilia?
Funda cine imi raspunde!

6 răspunsuri:
| AlexxTrk a răspuns:

IPhone 4S 16 GB - 659 €
iPhone 4S 32 GB - 779 €
iPhone 4S 64 GB - 899 €

| Husac_Vasile_1979 a răspuns:

I-i raspund din Toscana:cam un salar de-al mamei tale... exista si varianta ieftina contrafacuta de chinezi.Concluzie: costa mult.Eu muncesc am salar si nu-mi permit...

| Kazimir a răspuns (pentru Husac_Vasile_1979):

Salariu* Căcat de român mai ești și tu. pleci la supt penisu în Italia 2 ani și nu mai știi româna... eu nici măcar nu sunt român și tot vorbesc mai bine ca tine... pfffff rușine.

| ASAP a răspuns (pentru Kazimir):

Daca tu in Romania ai venit la " supt " asta nu inseamna ca si el face ca tine cand pleaca intr-o tara straina....pfffff rușine. Lauda de sine nu miroase-a bine.

| Husac_Vasile_1979 a răspuns (pentru Kazimir):

Ai noroc ca avem o discutie virtuala...m-ai facut curios, ce esti(alt ceva decat ce demonstrezi...)

| Kazimir a răspuns (pentru Husac_Vasile_1979):

Amice. am noroc? Scuză-mă dar mă piș pe amenințarea ta. Sunt curios și tu unde ai făcut școala sau dacă ai terminat liceul (să nu mai zic că mă îndoiesc că ai facultate). O zi faină