| Iulliiaa a întrebat:

kiss Marea majoritate a persoanelor sunt pe Vodafone, cosmote sau Orange?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote si Orange sunt cele mai bune.

| Exxtremus a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i adevarat, Vodafone este cel mai bun si cei mai multi sunt pe Vodafone, sa stiti ca 3/4 sunt pe Vodafone.

| Exxtremus a răspuns (pentru anonim_4396):

Se scrie Vodafone, si alea is prostii. Am 12 ani si sunt abonat pe Vodafone si nu am probleme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exxtremus):

Bine crezi ce vrei. (dar uitate doar pe Google la cei care au luat teapa.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar tot timpul se plang ca le baga internetul pe gat ca le i-a creditul si ca vreau sa se lase dar din cauza abonamentului...

| Eliene a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci...varianta corecta a rapunsului tau ar fi: Da, dar tot timpul se plang ca le baga internetul pe gat, ca le iau creditul si ca vor sa se lase, dar din cauza abonamentului...
1. Nu stii sa faci acordul intre subiect si predicat.
2. Nu stii sa folosesti corect semnele de puncuatie si ortografia ta lasa de dorit (ia in loc de i-a, pentru ca e verb si verbele nu se despart)
3. Nimeni nu iti baga internetul pe gat.
4. Nu ai credit daca esti pe abonament.
5. In ziua de azi poti sa iti aalegi abonamentul in functie de nevoile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine acum, scuze.Vacanta isi spune cuvantul.laughing Am zis ca o sa incep sa invat.
Si in legatura cu ''le baga internetul pe gat'' e adevarat, un prieten de al meu a patit.Ia trimis o chesti si a aparut un buton capcana pe care cand a dat pe el ia luat 20 euro si nu avea nici internet.
Si scuze m-am exprimat gresit am vrut sa spun ca cei care aveau abonament au vrut sa se lase dar nu au putut.

| dyabolic a răspuns:

Iulliiaaa tu de fapt ce intrebi? Alte retele de telefonie mobila nu stiu in afara de astea in tara noastra... dar vad ca ai primit raspunsuri rolling on the floor))))))))))

| LupuVegetarian a răspuns:

Orange e cel mai bine.