| Sweetcookym a întrebat:

Mereu cand cineva din lista mea de prieteni de pe FACEBOOK distribuie o fotografie sau ceva telefonul meu imi da notificare. Sunetul notificarilor este foarte enervant, zici ca fluiera cineva. Cum pot sa-i schimb acel sunet? Am un Samsung Galaxi SIII mini. Funda.

Răspuns Câştigător
| tioan a răspuns:

Sunetul ala e sunetul pentru orice notificare din telefon (inclusiv mesaje) intra la Setari->sunete si schimba sunetul pentru notificare

| Sweetcookym explică (pentru tioan):

Stiam ca e pentru orice notificare(inclusiv mesaje) Dar oricum, multumesc mult!

3 răspunsuri:
| russian1995 a răspuns:

Sau daca vrei sa il opresti numai pe facebook, intra la setari pe facebook selecteaza "off "la notificari!

| AdrianaMaria1996 a răspuns:

Setari-Facebook-Notifications Sound happy