| YouJo a întrebat:

Merita sa imi cumpar iPhone 4s? Spune-ti de ce da si de ce nu happy dau funda!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Daca vrei sa mergi spre Apple, eu iti recomand de la iPhone 5S fiindca de la 5S pornesc telefoanele Apple intr-o catergorie mai buna. iPhone 4S s-a cam invechit si de cand cu iOS 8, merge mai greu decat cele noi. Nu iti recomand sa iti iei 4S fiindca e dat trecutului. Daca e sa-ti cumperi un telefon de la Apple, alegerea mea este 5S.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaOk a răspuns:

Nu pot intelege aceasta moda de a schimba telefonul ca pe un articol vestimentar, dupa "tendinte". E adevarat, trebuie sa fii la curent cu tehnologia dar... frate, altii nu au ce manca, iar noi ne punem problema daca sa dam 900 de lei sau 1300 de lei pe un telefon... In pana mea, telefonul ar trebui sa fie pentru vorbit, sa aiba wifi si ce mai trebuie? Nu aveti laptop pentru chestiile avansate? Daca e pentru jocuri nici nu ma mai arunc in discutii, asta e generatia care nu a vazut o minge de fotbal reala, se joaca fotbal pe gadgeturile gen tableta sau smartphone etc. Lasa banii - mai ales daca nu sunt munciti de tine- pentru chestii mai importante.

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaOk a răspuns (pentru remus1007):

:)) Lasati-ma in pace ca eu sunt pe alta planeta cu telefonul meu, dar macar am muncit singura pana la ultimul leu pentru el :D
http://www.marketonline.ro/......d-44-white
Cand fac rost de bani, te intreb pe tine ce sa iau

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaOk a răspuns (pentru remus1007):

Eu sunt la inceput, adica abia incep facultatea in toamna. As vrea sa fie mai usor sa gasesc de munca dar na...toti vor "experienta" straight face Daca nimeni nu te ia din prima, cum naiba asteapta toti experienta? Ma bag pe invatat poate iau bursa.

Răspuns utilizator avertizat