| UIV27 a întrebat:

merita sa vând LG g2 32 gb ca sa îmi iau iphone 5s?

Răspuns Câştigător
| Georgestaff08 a răspuns:

Depinde daca iti trebuie un telefon pentru a naviga pe internet iti recomand un iphone daca pastreaza g2 sau ia-ti g3 nu recomand nici Samsung s5 nu spun ca este un telefon prost are chiar specificatii foarte bune dar are un soft praf sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2 ( 32 GB ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3654%2C2490%2C1101h0c83j8

Toate cele bune.

| LiviuBz93 a răspuns:

Nu