| AnonimXnX a întrebat:

mi a aparut un folder "blade" la fisierele din telefonul meu android si are 240000 de chestii inauntru dar totusi zice ca e gol si nu se sterge deloc, cum fac sa sterg acest fisier. Ps, am incercat si cu un antivirus si alte aplicatii de pe google play si n a mers, plus ca atunci cand intru in file manager se blocheaza telefonul de la folderul ala. Aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| Felinaababyy a răspuns:

Hmm, si eu am patit asa la vechiul telefon dar dupa o vreme au disparut. Incearca sa reformatezi